vasael.ir

کد خبر: ۱۵۷۲۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱ - 09 January 2020

نخستین شماره نشریه تخصصی فقه حکومتی وسائل منتشر شد

وسائل ـ نخستین شماره نشریه تخصصی فقه حکومتی وسائل منتشر شد؛ ظرفیت دروس خارج برای تدوین الگوی اقتصاد اسلامی، ضمان قدرت؛ مسئولیت مدنی کارگزاران حکومت اسلامی، روش‌شناسی درس خارج علمای معاصر شیعه با رویکرد فقه حکومتی، بررسی فقهی جریمه دیرکرد، فقه و گردشگری و زنان و خانواده از جمله موضوعاتی است که در این شماره می‌خوانید.

به گزارش خبرنگار وسائل، نخستین شماره نشریه تخصصینخستین شماره نشریه تخصصی فقه حکومتی وسائل منتشر شد فقه حکومتی وسائل منتشر شد. ظرفیت دروس خارج برای تدوین الگوی اقتصاد اسلامی، ضمان قدرت؛ مسئولیت مدنی کارگزاران حکومت اسلامی، روش‌شناسی درس خارج علمای معاصر شیعه با رویکرد فقه حکومتی، بررسی فقهی جریمه دیرکرد، فقه و گردشگری و زنان و خانواده از جمله موضوعاتی است که در این شماره می‌خوانید.

این نشریه نو رسیده می‌کوشد از مسیر اندیشه و تلاش انقلابی طلوعی درخشان را حاصل کند و رسانه مکتوب را به خدمت فقه حکومتی درآورد.

نشریه تخصصی فقه حکومتی وسائل خلاء یک ژورنال تخصصی را در این حوزه رفع کرده و پیوندی میان جامعه مخاطبان حوزوی ـ دانشگاهی با فقه حکومتی است.

گفتنی است، به منظور تهیه این نشریه و ارائه انتقادات و پیشنهادات خود می‌توانید با شماره 09207510214 تماس حاصل فرمایید./241/241/ح

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نظرسنجی
مهمترین راهکار تقویت فقه حکومتی در حوزه علمیه چیست؟
سیاست گذاری کلان مسئولان حوزه علمیه
راه اندازی کرسی های درس و بحث از سوی اساتید و فضلا
تقویت پژوهشگاه ها و مراکز علمی
آموزش مبانی و اصول فقه حکومتی در سطوح مختلف حوزه
اوقات شرعی
۲۰ / ۰۵ /۱۳۹۹
قم
اذان صبح
۰۴:۵۰:۰۵
طلوع افتاب
۰۶:۲۳:۴۲
اذان ظهر
۱۳:۱۲:۱۶
غروب آفتاب
۱۹:۵۹:۰۸
اذان مغرب
۲۰:۱۷:۰۷