vasael.ir

کد خبر: ۱۵۳۵۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲ - 23 November 2019
به منظور توسعه همکاری در عرصه فقه حکومتی برگزار شد؛

جلسه مشترک مسئولان «وسائل» و مدرسه فقهی امام باقر

وسائل ـ جلسه مشترک مسئولان پایگاه تخصصی فقه حکومتی وسائل و مدرسه فقهی امام باقر(ع) با هدف تعامل و همکاری بیشتر در حوزه فقه حکومتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وسائل، جلسه مشترک مسئولان پایگاه تخصصی جلسه همکاری میان «وسائل» و مدرسه فقهی امام باقر برگزار شدفقه حکومتی وسائل و مدرسه فقهی امام باقر(ع) با حضور دکتر علیرضا داودی سردبیر پایگاه وسائل، محمد حائری شیرازی و حجج اسلام حسینی اصل، دستجردی و حسنی مسئولان امور نشست‌های مدرسه فقهی امام باقر(ع)، امروز دوم آذر ۹۸، در این مدرسه برگزار شد.

دکتر داودی در ابتداء این جلسه ضمن معرفی پایگاه تخصصی فقه حکومتی وسائل، اظهار داشت: در صدد هستیم تا ارتباط خود را با طلبه‌هایی که علاقه مند به فعالیت در حوزه فقه حکومتی هستند بیشتر کنیم تا ضمن شکوفایی استعداد طلّاب، بتوانیم از ظرفیت های بالای ایشان در این موضوع استفاده کنیم.

سردبیر وسائل با تمجید از فعالیت‌های مدرسه امام باقر(ع) گفت: این مدرسه جزء پیشتازان تخصصی شدن فقه و اصول در حوزه علمیه است. همچنین در موضوع فقه و اصول کم نظیر است و زمینه ساز ایجاد مراکز فقهی دیگر در حوزه علمیه قم شده است. پایگاه تخصصی فقه حکومتی وسائل در نظر دارد نسبت به ایجاد زمینه‌های ارتباطی بیشتر با مدرسه امام باقر (ع) همکاری داشته باشد.

حجت الاسلام حسینی اصل در ادامه به معرفی مدرسه فقهی امام باقر(ع) پرداخت و بیان داشت: این مدرسه در راستای تقویت بنیه علمی طلاب و پرورش آنان در حوزه فقه و اصول، اوایل دهه ۸۰ زیر نظر حضرت آیت الله شبیری زنجانی شروع به کار کرده است و اساسا به صورت چراغ خاموش به دنبال جذب، تربیت و معرفی طلّاب به جوامع علمی است./201/241/ح

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/09/04
این حرکت های علمی مجموعه برای ایجاد زمینه های همکاری مشترک با دیگر مراکز بسیار عالی و مبارک است
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/09/04
پیوند علمی میان این دو مرکز می تواند اسباب خیر فراوان در حوزه های علمیه شود
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
پر بحث ها
آخرین اخبار
پرطرفدارها
نظرسنجی
فقه حکومتی را در کدامیک از ابعاد زیر کارآمدتر می دانید؟
فرهنگ
سیاست
حقوق
اقتصاد
اوقات شرعی
۲۱ / ۰۹ /۱۳۹۸
قم
اذان صبح
۰۵:۳۳:۴۲
طلوع افتاب
۰۷:۰۳:۴۶
اذان ظهر
۱۲:۰۰:۳۸
غروب آفتاب
۱۶:۵۶:۱۲
اذان مغرب
۱۷:۱۵:۰۲