vasael.ir

کد خبر: ۱۴۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸ - 10 August 2019
رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد:

دانش حقوقی افراد کاهش ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضائی را به دنبال دارد

وسائل ـ رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد با اشاره به اینکه دانش حقوقی افراد کاهش ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضائی را به دنبال دارد گفت: رسانه‌ها می‌توانند دانش حقوقی شهروندان را افزایش دهند که این کمک بزرگ و موثری در حوزه قضایی است.
به گزارش وسائل، ابوذر داوریان ظهر امروز در جمعدانش حقوقی افراد کاهش ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضائی را به دنبال دارد خبرنگاران با اشاره به اینکه اولویت دستگاه قضایی تحول است که این مهم یک باره امکان پذیر نیست اظهار داشت: مهم‌ترین تحول در این مهم کاهش پرونده‌ها است که کاهش این ورودی‌ها نیازمند همت و همکاری همگانی است.

داوریان خاطر نشان کرد: تاثیرگذارترین فرد در این حوزه مهم و حساس خبرنگاران هستند که می‌توانند کمک فرهنگی بزرگی در کاهش ورودی پرونده‌ها کمک کنند.

رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد با بیان اینکه رسانه‌ها می‌توانند دانش حقوقی شهروندان را افزایش دهند که این کمک بزرگ و موثری در حوزه قضایی است تصریح کرد: به افزایش صلح و سازش کمک کنیم و در جنوب کرمان که اکثر آن‌ها رابطه خویشاوندی دارند این پتانسیل وجود دارد که در این بحث مهم بیشتر کار شود.

وی با بیان اینکه نباید اجازه داد فرهنگ خوب صلح و سازش از بین برود، عنوان کرد: از ظرفیت بزرگان و ریش‌سفیدان باید در جامعه استفاده شود، اما در این رابطه اطلاع‌رسانی و فرهنگسازی نمی‌شود.

داوریان با اشاره به اینکه بحث صلح و سازش مربوط به پرونده‌های کم‌اهمیت است که می‌طلبد به صلح و سازش ختم شود بیان کرد: این مسئله کمک می‌کند که ما تمام هم و غم خود را بر روی پرونده‌های بزرگ بگذاریم.
وی با بیان اینکه در سال رونق تولید قرار داریم تصریح کرد: از سرمایه‌گذاران در این منطقه با تمام توان حمایت می‌کنم و اجازه نمی‌دهیم برای آن‌ها مشکلی پیش آید.

وی با بیان اینکه بیشترین صلح و سازش در شهرستان عنبرآباد بوده است، گفت: می‌طلبد همه مردم در حوضه صلح و سازش کمک کنند تا به کاهش ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضا انجامیده شود./908/241/ح
 
 
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
پر بحث ها
آخرین اخبار
پرطرفدارها
اوقات شرعی
۲۱ / ۰۹ /۱۳۹۸
قم
اذان صبح
۰۵:۳۳:۴۲
طلوع افتاب
۰۷:۰۳:۴۶
اذان ظهر
۱۲:۰۰:۳۸
غروب آفتاب
۱۶:۵۶:۱۲
اذان مغرب
۱۷:۱۵:۰۲