vasael.ir

کد خبر: ۱۳۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷ - 09 July 2019

آیت الله موسوی جزایری از مجموعه «وسائل» بازدید کرد

وسائل ـ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با حضور در پایگاه تخصصی فقه حکومتی وسائل به طلاب جوان توصیه کرد که برای ورود به عرصه فقه حکومتی ابتدا پایه‌ فقهی خود را تقویت کنند.

به گزارش خبرنگار وسائل، آیت الله سید محمدعلی موسوی آیت الله موسوی جزایری از مجموعه «وسائل» بازدید کردجزایری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دقایقی پیش از مجموعه پایگاه فقه حکومتی وسائل بازدید کرد و نکات و توصیه‌هایی را به منظور جلوگیری از آفات پیش روی این حوزه بیان داشت.

وی ضمن اشاره به اهمیت پرداختن به مسأله فقه حکومتی، گفت: طلاب جوان باید توجه داشته باشند که پایه فقه حکومتی همان فقه جواهری و سنتی و البته پویا است بنابراین نباید در ورود به این عرصه عجله کنند بلکه باید ابتدا زیربنای فقهی خود را محکم کنند و سپس بر روی آن فقه حکومتی را بنا کنند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری به ضرورت پرداختن به فقه‌های مضاف تأکید کرد و اظهار داشت: فقه القرآن و فقه الحدیث نیز بسیار پر اهمیت هستند باید به این مسائل نیز توجه داشت و در این زمینه‌ها نیز کار کرد.

آیت الله جزایری با ارج نهادن به کار پایگاه تخصصی فقه حکومتی وسائل، گفت: سعی کنید در تبلیغ فقه حکومتی نکاتی را به طلاب جوان گوشزد کنید تا بتوانند مسیر درستی را برای ورود به عرصه فقه حکومتی انتخاب کنند و مراحل لازم برای دست‌یابی به این مهم را یکی یکی طی کنند./241/241/ح

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدارها
نظرسنجی
مهمترین راهکار تقویت فقه حکومتی در حوزه علمیه چیست؟
سیاست گذاری کلان مسئولان حوزه علمیه
راه اندازی کرسی های درس و بحث از سوی اساتید و فضلا
تقویت پژوهشگاه ها و مراکز علمی
آموزش مبانی و اصول فقه حکومتی در سطوح مختلف حوزه
اوقات شرعی
۰۵ / ۰۳ /۱۳۹۹
قم
اذان صبح
۰۴:۱۵:۳۴
طلوع افتاب
۰۵:۵۷:۰۷
اذان ظهر
۱۳:۰۴:۰۲
غروب آفتاب
۲۰:۱۰:۰۵
اذان مغرب
۲۰:۲۹:۱۲