vasael.ir

کد خبر: ۱۳۲۶۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱ - 15 May 2019
معاون حقوقی قوه قضائیه:

تدوین لوایح قضائی به نفع مردم و جلب کننده اطمینان آن‌ها

وسائل ـ معاون حقوقی قوه قضائیه از تدوین لوایح قضائی به نفع مردم و جلب کننده اطمینان آن‌ها خبر داد و گفت: به نمایندگان مجلس به خصوص کمیسیون قضایی این اطمینان را می‌دهم که لوایح را با استفاده از ظرفیت پژوهشگران، اساتید مرکز پژوهش‌های مجلس و مراکز تحقیقاتی خود به گونه‌ای تدوین می‌کنیم که به نفع مردم بوده و اطمینان آن‌ها را جلب کند.
به گزارش وسائل، حجت الاسلام محمد مصدق معاون تدوین لوایح قضائی به نفع مردم و جلب کننده اطمینان آن‌هاحقوقی قوه قضائیه در نشستی که به میزبانی قوه قضائیه و با حضور رئیس مجلس و نمایندگان مجلس برگزار شد، با بیان اینکه تحول در نظام قضایی مورد انتظار رهبری است، گفت: ریاست قوه قضائیه بر همین اساس دستور داد که در دستگاه قضا برنامه تحول راهبردی را پیش بگیریم.

معاون حقوقی قوه قضائیه تصریح کرد: به نمایندگان مجلس به خصوص کمیسیون قضایی این اطمینان را می‌دهم که لوایح را با استفاده از ظرفیت پژوهشگران، اساتید مرکز پژوهش‌های مجلس و مراکز تحقیقاتی خود به گونه‌ای تدوین می‌کنیم که به نفع مردم بوده و اطمینان آن‌ها را جلب کند.

مصدق با بیان اینکه در حوزه تقنین نیاز به برنامه جهادی داریم، عنوان کرد: تاکنون جلسات متعددی با اعضای کمیسیون قضایی مجلس داشته و از نمایندگان که دغدغه حقوقی و احقاق حقوق ملت را دارند تشکر می‌کنم.

معاون حقوقی قوه قضائیه خاطرنشان کرد: در موضوع حق شهروندی و حقوق بشر اظهار نظر‌هایی از سوی کشور‌های دیگر مطرح می‌شود که در واقع در آن‌ها حق ۸۵ میلیون نفر شهروند ایرانی در مسائل امنیتی نادیده گرفته شده و حق یک نفر را می‌بینند./908/241/ح
 
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدارها
اوقات شرعی
۲۸ / ۰۵ /۱۳۹۸
قم
اذان صبح
۰۴:۵۸:۳۳
طلوع افتاب
۰۶:۲۹:۳۹
اذان ظهر
۱۳:۱۰:۴۳
غروب آفتاب
۱۹:۵۰:۰۲
اذان مغرب
۲۰:۰۷:۴۰